Online Avukat

Online Avukat Danışma projeleri içerisinde pek çok kişi tarafından denenmiş ve başarısızlıkla sonuçlanmıştır. Bunun nedenleri arasında 3. bir kişiler aracılığı ile kullanılarak yapılmaya çalışması bu problemlerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Ülkemizde yer alan kanunlar gereğince avukatlar yapmış olduğu işlerde aracı kullanamamasının yanında reklam faaliyetlerinde de bulunmamaktadır. Bu nedenle çeşitli ortamlar içerisinde online avukat danışma hizmetleri ile yapılacak olan yayınlar sakıncalı olmasının yanında aracılık yapan ve bu şekilde çalışmaya devam eden avukatlar açısından kanunda bulunan cezai müeyyideler bulunmamaktadır. Avukatlık Kanunu sıkı şartlar içerisinde bulunup avukatların mesleki konusunda çıkar ve iş sunan tüm faaliyetlerini kısıtlamakta beraber hatta yasaklamaktadır.

Online Müvekkil Avukat Arasındaki Süreç

Oline Avukat Danışma hizmeti teknolojik süreçlerinin ilerlemesi ile beraber avukatlar ve müvekkilleri arasında yapılmaktadır. Bununla beraber cep telefonlarının devamlı olarak ulaşılabilir olması ve internete erişiminin günümüzde her yerden kullanılması ile beraber müvekkiller artık avukatlarının büroları içerisinde çok sık gelmemesinin yanında mail veya telefon ile iletişime geçebilmektedir. İnsanlar internet üzerinden danışma hizmetlerini alabilmektedir. Avukatların bu alanda bilgi ve belgeye dayalı olarak görüş bildirmeleri gerekmesinden dolayı farklı uygulamalar ile iletişim kurabilmektedir.

Online Danışma

Müvekkil konumunda yer almayan, avukat ile görüşme sonrasında vekalet sunabilen yada sadece danışma talebi yer alan kişiler için Online Avukat Danışma konusunda sizde firmamızla hemen çalışabilirsiniz. Avukata ihtiyacı bulunan kişiler vakti olmamasından dolayı yada yakınlarında avukatlık bürosu bulunmayan kişiler avukat ihtiyaçlarını internet aracılığı ile arama yaparak yardımcı olmaktadır. Bu nedenle Online Avukat Danışma uygulamalarının bu alanda kullanılması yönünde çalışmaların tam olarak yapılmasının faydalı olacağını düşünüyoruz. Bununla beraber bu hizmetin çıkar amacıyla üçüncü kişilere yaptırılmayıp avukatın kendisinin kontrolünde yapılması gerekmektedir.

Farah Hukuk ve Danışmanlık Bürosu kuruluşundan bu yana güncel hukuki gelişmelere ve oturmuş hukuk durumlarına bağlı şekilde ulusal ve uluslararası nitelikte yer alan kurumsal ya da bireysel olarak müvekkillerimize, haklarını en iyi koruyacak hukuki danışmanlık hizmeti sunmaya devam ediyoruz. İnternet adresimiz aracılığı ile müvekkil adaylarının merak ettikleri sorularını yöneltmek için tarafımızla iletişime geçmeleri durumunda dava konusunda en kısa süre içerisinde geri dönüş sunmaya devam ederek danışmanlık hizmeti vermektedir. Danışmanlık hizmeti sonrasında tarafların hizmet sonucunda memnun ayrılması durumunda dava ve icra takipleri de yine tarafımızca yürütülmektedir. Firmamız bu süreç içerisinde müvekkil direktifleri doğrultusunda her durumda sizlere en yüksek faydanın sağlanması adına hukuk hizmetleri vermektedir.