Hakkımızda

İstanbul hukuk büroları arasında deneyimli hukukçu kadrosuyla göze çarpan Farah Hukuk, hukuki faaliyetler bakımından belirli alanlarda ihtisaslaşmış hukukçularla müvekkil odaklı bir hizmet anlayışı sunan kurumsal bir hukuk bürosudur. Büromuz gerek nitelikli hukukçu kadrosu gerekse kaydetmiş olduğu başarılarıyla ülke genelinde adını duyurmuş olup Türkiye’nin sayılı hukuk bürolarından olarak müvekkillerine hizmet vermeye devam etmeyi amaçlamaktadır

Müvekkillerin karşılaştığı hukuki uyuşmazlıklar, büromuzca değerlendirilerek; somut uyuşmazlık olayının niteliği doğrultusunda izlenecek hukuki yol çizilmekte; müvekkillerin talep ve görüşleriyle uzlaşma yoluna; aksi durumda; dava yargılaması yoluna gidilmektedir. Uyuşmazlıkların dava yoluyla çözümlenmesinde müvekkiller, davanın hukuki niteliği, kapsam ve etkisinin yanı sıra riskleri konusunda da bilgilendirilmekte ve akabinde hukuki süreç başlatılmaktadır. Büromuz, gerçek kişilerin yanı sıra sektöründe lider ve tanınmış birçok tüzel kişiye danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.

Hukuk büromuzda, ticaret, sigorta, sözleşmeler, iş, sınaî mülkiyet, gayrimenkul, ceza, milletlerarası özel hukuk, kira, aile, sağlık, tüketici ile icra iflas hukuku gibi çeşitli konularında gerçek ve tüzel kişilere hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri verilmektedir.

Hizmetlerimizin kapsamı ve çalışma şartlarımız hakkında bilgi almayı istemeniz halinde, iletişim bölümünden mail göndererek veya iletişim numaralarımızı kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Loading